Skip to main content

طراحی سایت یک موقعیت شغلی مناسب است ؟

نیاز نداشتن به تحصیلات دانشگاهی و دانش کدنویسی

شاید بعضی از ‌ ما به علت‌های مختلف علاقه‌ی چندانی به تحصیلات دانشگاهی نداریم. برای ما پیش آمده که در رشته‌ی تحصیلی خودمان مجبور شده‌ایم دروسی را بخوانیم که هیچ کمکی به رشته‌ی تخصصی ما نکرده است مهم نیست که ما چه جایگاه یا چه تحصیلاتی داریم و از ساخت سایت چیزی می دانیم یا نه. به ما آموزش داده می‌شود و ما یاد میگیریم

طراحی سایت یک حرفه آزاد

فکر نمی‌کنم هیچ‌کدام از ما مایل باشیم ساعت خاصی از خواب بیدار شویم و نگران مسائلی چون ترافیک و خرابی وسائل نقلیه عمومی باشیم و سال‌های متوالی فقط برای پیش‌برد اهداف مالی یک شرکت کار کنیم . حرفه‌‌ی آزاد این قابلیت را به شما می‌دهد که هرچقدر کار کنید در آمد بیشتری داشته باشید در این حرفه خبری از رئیس نیست.

انعطاف زمانی و مکانی

شما رئیس خود هستید. هر زمانی که مایل به طراحی سایت بودید می‌توانید دست به کار شوید و کار خود را هر زمانی از شبانه روز انجام دهید. وقت کم یا زیادی را اختصاصی دهید ؟ این با شماست . تمام ابزار شما یک کامپیوتر است. پس در واقع هر جا که کامپیوتری بتوان یافت محیط مناسبی برای راه‌اندازی و ساخت و طراحی سایت است .

یک تجارت بدون نیاز به سرمایه اولیه

شاید شما تجربه کار در بازارها و تجارت‌های سنتی را داشته باشید. این تجارت‌ها به سبب مدت زمان و فعالیت زیاد دستخوش تغییر شدند که باعث شده است ورود و موفقیت در آن به عوامل زیادی مانند سرمایه اولیه , تجربه و شناخت دقیق از بازار بستگی داشته باشد،اولویت هایی که ممکن است در حال حاضر در اختیار نداشته باشید . ورود به دنیای اینترنت و طراحی سایت فضای به مراتب بکر تری برای شما ایجاد می کند تا با خیال راحت تری بدون نیاز به سرمایه اولیه, فعالیت خود را آغاز کنید.